Beton zemin parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla beton kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır. Beton parlatma kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir, beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilir.

Beton zeminlerinizi kaplamayın, PARLATIN!

Epoksi zemin kaplama ve benzeri bilinen eski yöntemler günümüz gelişen modern ve teknolojik inşaat sektöründe artık tercih edilmemeye başlandı. Uygulama zorluğu ve uzun ömürlü olmayışı ilk etapta hesaplı görünse de üç ila beş yıl içerisinde çıkardığı görünüm sorunlarıyla PARLATMA tekniğine kıyasla çok daha pahalıya mal oluyor. Parlatma tekniği parlaklık olarak çok daha yüksek sonuçlar verirken mevcut beton zeminin üzerine epoksi uygulamasında olduğu gibi ek bir katman eklemesi yapmadan mevcut yüzeyi aynı zamanda güçlendirir de.

Bütün bu nedenlerden dolayı beton parlatma geleceğin zemin teknolojisi olarak gösterilmektedir.

 

Beton parlatma ve renklendirme görselleri ve örnekleri hakkında bilgi almak için alt sitelerimizden betonparlatma.com veya parlakzemin.com adreslerini ziyaret edebilir; arzu ederseniz demo talep formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz

 

beton parlatma