Ürün grubumuzu ithalatını ve ülke içinde BETONFIBER markasıyla satışını gerçeleştirdiğimiz beton donatı malzemeleri, Türkiye yetkili uygulayıcısı ve satıcısı olduğumuz Husqvarna, İsveç beton yüzey hazırlama makineleri, ve Türkiye ve Orta Doğu distribütörü olduğumuz Amerika menşeli Crete Colors International beton zemin parlatma ve renklendirme kimyasalları olmak üzere üç farklı gruba ayırabiliriz. Bu noktada siz müşterilerimiz açısından en uygun fiyat ve kalite noktasında en avantajlı durum şöyle ortaya çıkmaktadır

“Kullanmadığımız ürünü satmıyoruz!”

Dolayısıyla hem kalitesini, hem performansını, hem de maliyetlerini bilip tecrübe ettiğimiz ürünlerimizin satışında gayet avantajlı bir fırsat sunmaktayız.

beton donatı malzemeleri

husqvarna beton parlatma

crete colros

 

Mühendis kadromuz beton donatı ürünleri ve parlak ve istenildiğinde renkli beton zemin oluşturma en son yenilikleri takip etmekte ve bunun sonucunda ortaya çıkan yenilikleri ve avantajlı yeni ürünleri ilk elden test edip piyasaya sunmaktadır. Bu noktada bu ürünlerin ilk müşterisi de kendimiz olmaktayız. Uzun yıllardır Türkiye’de BETONFİBER markasıyla satışını gerçekleştirdiğimiz beton güçlendirme donatı malzemelerinde pazar payımız gün geçtikçe artmakta olup hali hazırdaki müşterilerimize satışlarımız da devam etmekte ve beton zemin üzerinde çatlak ve deformasyon oluşumunu engelleyen bu ürünlerimize yurt dışından oluşan talep sonucunda ihracatımız da başlamış bulunmaktadır.

Satışını ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünlerimizin yanı sıra parlak beton zemin oluşturma, beton zemin güçlendirme, beton yüzey kazıma, beton silimi, tozumazlık, beton yüzey renklendirme uygulamalarımızda kullandığımız Husqvarna beton yüzey makine ve ekipmanları ve Crete Colors beton zemin güçlendirme kimyasallarının satışını gerçekleştirmekteyiz. Tüm dünyada hızla yayılmakta olan ve epoksi zemin kaplama uygulamarına karşı çok daha güçlü ve avantajlı olan beton parlatma ve renklendirme uygulaması ülkemizde de çok öenmli ticari fırsatlar sunmaktadır. Bu doğrultuda Atlas1 Yapı olarak alt bayilik başvurularını kabul etmeye başlamış bulunmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için bizleri 0 532 656 7 656 nolu telefondan arayabilir ya da sitemiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

 

beton donatı malzemeleri