Crete Colors Beton Yüzey Kimyasalları

Amerikalı Crete Color International firmasının beton yüzey hazırlama ve parlatma kimyasalları bu sektörde yaygın kullanımda olan potasyum ve sodyum tabanlı kimyasallara nazaran daha üstün performans gösterebilecek, çevre dostu teknolojik bir ürün arayışı sonucunda ortaya çıkmıştır. Uzun yılların verdiği tecrübe sonucunda yapılan çalışmaların sonucunda Crete Colors tarafından geliştirilen Lityum teknolojisi beton zemine sağladığı yoğunluk sonucu oluşan daha yüksek dayanıklılık ve sertlik, tozumazlık ve parlaklık ile bu sektörde bir çığır açmıştır.

 

Uygulama sonrası verilen 20 yıla yakın garanti süresi ve daha az bakım gerektirmesi ve hepsinden önemlisi beton zemin üzerinde kırılgan epoksi tabakası oluşturmaması, bir başka tabirle tamamen mevcut zemin üzerine nüfüs eden kimysallar vasıtasıyla bunları sağlaması kısa zamanda bir çok ülkede bu yöntemi yaygın hale getirmiştir. Ayrıca uygulama esnasında isteğe bağlı “parlak renklendirme” bu uygulamanın popülaritesini daha da artırmıştır.

 

2011 yılında Crete Colors, ABD ile yaptığımız anlaşma sonucu firmamız bu firmanın Türkiye ve Orta Doğu distribütörlüğünü almıştır.

 

Bu kimyasallar hakkında detaylı almak ve uygulama aşamaları ve yöntemleri hakkında fikir sahibi olmak bizimle iletişime geçebilir ya da buradan alt sitemiz atlas1.net adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

 

crete colors türkiye