Husqvarna Beton Yüzey Makineleri

Dünyanın yaşayan en eski firması olan (bir kavle göre ikinci yaşayan en eski) İsveç’li Husqvarna 300 yaşın üzerinde olup en son teknolojileri üretiminde kullanan, AR-GE’ye ciddi bütçeler ayıran bir dünya devidir. Beton yüzey hazırlama sistemlerinde geliştirdiği makine parkuru ve beton zemin hazırlama kimyasalları dünyanın birçok ülkesinde kalite ve fiyat noktasında kendine haklı bir yer edinmiş, bu pazarın liderliğine oynamasına yol açmış ve getirdiği patentli yeniliklerle sektör standlarını belirleyen bir firma olmasını sağlamıştır. Parlak beton zemin hazırlanmasında Husqvarna makineleri bir çok avantajlar sunmasının yanı sıra beton zemin kazıma ve beton yüzey silimi uygulamarında da karlılığı artırıcı bir çok fırsat sunmaktadır.

 

Bunlara ek olarak Husqvarna yapay elmas üretiminde de dünyanın sayılı firmalarındandır. Bu yapay elmaslar beton zemin parlatma, kazıma ve bakım makinelerinde kullanılan elmas taşlardır ve resin pedlerdir.

 

Firmamız Atlas1 yapı, 2013 yılında Husqvarna İsveç’in Türkiye temsilcileriyle yaptığı anlaşma sonucu Beton Zemin Parlatma Sistemlerinde (Beton Yüzey Hazırlama Sistemleri) Türkiye yetkili uygulayıcısı ve satıcısı olmuştur. Bununla beraber alt bayilik verme yetkisi de kazanmıştır.

 

Husqvarna Türkiye’nin 30 yılı aşkın süredir Türkiye piyasasında oluşturduğu yaygın servis ağı ve bol yedek parça fırsatıyla da ülkemiz için yeni sayılan bu uygulama kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır.

 

husqvarna beton yüzey türkiye