Makrosentetik Fiber Donatılar

null

HPP teknolojisi ile üretilen yüksek performanslı ve en son teknolojiye sahip makrosentetik fiber donatılar günümüz modern döşeme betonlarının, endüstriyel saha betonlarının ve püskürtmeli betonların (shotcrete) en iyi performansı vermesi için talep edilen gereksinimleri karşılamak adına özel olarak geliştirilmişlerdir.

 

Aşağıdaki ürün sayfaları bölümüne tıklamak suretiyle makrosentetik fiber donatılar ürünlerimizi daha detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Macromesh 54

MACROMESH® 54, makro-sentetik fiber beton donatısıdır. Betonu, güçlendirilmiş kompozit hale getirir, plastik evredeki rötre çatlakları dahil bütün çatlakları bertaraf eder. Yapısı gereği korozyona uğramaz, betonun ömrünü uzatır.

Fibermesh 650S

FIBERMESH® 650S, büyük yüzey alanlı saha betonlarının, tokluğunu, mukavemetini ve verimliliğini artırma amacıyla dizayn edilmiş; e3 Patentli Elyaf Teknolojisi ile optimum gradasyonda imal edilmiş bir makro sentetik fiber üründür.

Enduro 600

ENDURO® 600, Propex™ Beton Sistemleri’nin öncülük ettiği ve patentine sahip olduğu HPP teknolojisi ile üretilen, yüksek performanslı ve en son teknolojiye sahip bir makro sentetik fiber üründür. ENDURO® 600 Propex ile Türkiyede.