Parlak Beton Zemin

Parlak beton zemin nedir veya parlak beton zemin olur mu ?
Beton zeminler bilindiği üzere hiç bir işlemden geçmeden parlak olamaz veya tozumaz olamaz !
Ama biz Atlas 1 Yapı olarak sizlere bunu sağlıyoruz ,beton parlatma sistemi sonrası parlak beton elde edebilirsiniz.

Beton zemin beton döküldükten sonra diğer bir deyişle üzerinde dolaşılabilecek sertliğe geldiğinde yüzey hazırlığı uygulanabilir ve parlatma uygulaması yapılabilir.Parlaklığını yıllarca koruyabilir.
Beton parlatma işlemi beton zemin üzerine epoksi gibi bir kaplama yapılmadan beton zemini güçlendiren kimyasallar kullanılarak nispeten çok daha mukavim ve ergonomik sonuçlar elde edilen bir uygulama olup epoksiye nazaran çok avantajları olan parlak beton zemin elde edilir.Bunun yanında minimum on yıl gibi uzun garanti süreleri de göz önüne alınırsa çokta ekonomik bir çözüm sunmaktadır.ayrıca beton parlatma uygulamaları sonrasında oluşan parlak beton zeminin estetik görüntüsü de taktire şayandır.
Peki parlak beton elde etmek için tercih edilecek firma için kriterler ne olmalı?
Bu soru ülkemiz için yeni bir uygulama olması sebebiyle acemi ellere teslim edilmemesi adına sorulması gereken önemli bir sorudur.
Ülkemizde beton yüzey parlatma uygulamasının ilk uygulayıcı firması olmamız başka bir deyişle bu sistemi ülkemize ilk getiren firma olmamız hasebiyle bu noktada en kapsamlı cevabı verebileceğimiz aşikardır.Tecrübe,donanım,referans,servis konusunda sizlere en iyiyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Unutmayınız ki ATLAS 1 YAPI Türkiye de beton Parlatma uygulamasının ilk öncü firmasıdır ve uluslararası ünlü firmaların ülke distribütörüdür!