Sanat Galerisinde Parlak Beton Uygulaması

Beton parlatma öyle mükemmel bir uygulamadır ki yapıldığı her mekana ayrıcalık katmaktadır ve zemin çözümleri konusunda bir alternatifi bulunmamaktadır.
Beton parlatma konusunda Türkiye de öncü olan firmamız işini profesyonel olarak yapmaktadır ki bu yüzden Türkiye nin önde gelen firmaları bizi tercih etmiştir ve bunların yanı sıra yaptığımız butik işlere bir örnek teşkil eden sanat galerisi yarı parlak beton uygulamasını da sizlerle paylaşmak istiyorum.
Parlaklık tercihini firma ile karşılıklı olarak zemin de göz önünde bulundurularak karar verilmektedir,beton tozumazlık,yarı parlak beton tam parlatma ve ya beton renklendirme hangisi istenirse istensin uzman kadromuz,donanımlı ekipman ,Husqvarna makine parkurumuz ve Crete Colors çevre dostu kimyasallarımız ile işimizde en iyiyi sizlere sunuyoruz.
Zemin çözümümüz sadece parlatma ve tozumazlıkla sınırlı olmayıp ,betonda asit dayanımı, kurumuş yağ ve lekeleri sökücü uygulama ,su ve tuz bariyeri oluşturma gibi en çok sorun teşkil eden beton problemlerine garanti çözümler sunmaktayız.
Beton parlatma uygulamasında bilindiği üzere bir katman oluşturmadan betonun kazıma ile açılmış gözeneklerine çevre dostu yüzey sertleştirme ve parlatma kimyasalları penetre olarak betonun yapısındaki kalsiyum hidroksitlerin üç boyutlu kalsiyum silika hidratlara dönüşerek parçalanmaz,ufalanmaz,çok mukavim bir zemin elde edilirken aynı zamanda beton istenilen parlaklığa ulaşmış olur.

Aynı zamanda beton renklendirme uygulaması da yapmaktayız,tabiki bu uygulamada da betonda bir katman oluşturmadan yapılmaktadır.Ve bu uygulama transparan bir uygulamadır .Betonun yapısı nasılsa görünüş renklendirdikten sonra da aynı olur.