BETON PARLATMA SİSTEMLERİ VE KULLANIM ALANLARI


Sizlere bir önceki yazımızda Beton Parlatma sistemini ve kullanım alanlarını ve bahsetmiştik. İlgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Beton Parlatma Kullanım Alanları
Bu yazımızda ise sizlere kullanım alanlarından detaylıca bahsedeceğiz ve bazı referasnlarımızdan örnekler vereceğiz.

BETON PARLATMA KULLANIM ALANLARI

• Hiperfloor Sistem
• Endüstriyel Sistem
• Otomotiv Sektörü
• Otopark Zemin Sistemi
• Renkli Beton Parlatma Sistemi
• Mağazalarda Beton Parlatma Sistemi
• Eğitim Kurumlarında Beton Parlatma
• Ofis Mekanlarında Beton Parlatma

HİPERFLOOR SİSTEM

Üretim Tesisleri & Fabrikalar
Endüstriyel tesislerde dekoratif, agregaların tamamen çıktığı, en üst seviyede parlaklıkta zemin uygulamasıdır. Yansıma ve dekoratif özelliklerin yanı sıra bakım maliyetlerinin düşük olması önemli avantajları arasındadır.

ENDUSTRİYEL SİSTEM

Üretim Tesisleri & Fabrikalar
Agregaların az çıktığı, orta parlaklıkta uygulama bitişidir. Endüstriyel sistemde estetik memnuniyetle birlikte aşınma ve kayma direncinin yüksek olması eski ve yeni zeminleri mükemmel hale getirir.

OTOMOTİV SEKTÖRÜ

Ülkemiz ekonomisinin lokomotif sektörü kabul edilen otomotivde süreklilik ve inovasyon sektörün gelişmesini sağlamaktadır. Bunun bilinciyle bakım maliyetleri minimum, üretimin durmasına neden olmayan, tek seferde bütün ihtiyaçları sağlayan, kaymaz, leke dayanımlı, minimum kullanım ömrü maliyeti olan beton parlatma sistemi Türk otomotiv sanayicilerinin zemin konusunda 1 numaralı tercihi olmuştur.

OTOPARK ZEMİN SİSTEMİ

Konut, residence, iş ve alışveriş merkezlerinin büyük kapalı katlı otoparklarında mevcut tabliye zemine şap dökülmesine gerek kalmadan 20 yıl tozumaz ve aşınmaz beton zeminler, işlevselliğinin öncelikli olduğu durumlarda tercih edilen bir uygulama yöntemidir. Minimuma indirilmiş kullanım ömrü maliyeti, az bakım ihtiyacı ve yüksek dayanım otopark betonlarının çözümü silim ve sıvı yüzey sertleştirici uygulamasıdır.

RENKLİ BETON PARLATMA SİSTEMLERİ

Parlatılmış beton zeminlerin görselliğini arttırmak için en iyi yöntemdir. Zengin renk seçeneğiyle binanızın konseptine uygun renk tercihi yapabileceksiniz. Bu sistemde uygulanan boya, betona nüfuz edecektir, kaplama değildir. Bu sayede ömrü uzundur ve betonun doğal yapısını gösteren transparan bir boyadır.

MAĞAZALARDA BETON PARLATMA SİSTEMİ

Market ve mağazalar gibi gün içerisinde insan ve hareket sirkülasyonun yoğun olduğu, görselliğin yüksek, temizliğin kolay, bakımı zahmetsiz, sürekli yenileme ihtiyacı göstermeyen beton parlatma uygulaması market ve mağazaların zemin sorunlarında en iyi sistem çözümüdür.

EĞİTİM KURUMLARINDA BETON PARLATMA

Gençlerin ve çocukların büyük zamanlarını geçirdiği eğitim kurumlarında dinamik görünümü, özelliğini zamanla kaybetmemesi, düşük bakım maliyetleri, yıllar boyunca kullanılabilmesiyle en yeni ve inovatif zemin uygulaması olarak beton parlatma sistemi uygulamasında hiçbir alerjik veya insan sağlığına zarar verecek kimyasallar kullanılmamaktadır..

OFİS MEKANLARINDA BETON PARLATMA

Gün boyu çalışılan, müşterilerin ağırlandığı prestijli mekanlarda kesinlikle tozumayan, temizliği bakımı kolay ve natürel görünümüyle iç mekanlarda uygun maliyete yüksek gösterişi getirmektedir.


Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sayfamıza buradan erişebilirsiniz.

Bizlere [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı