CRETE COLORS C2 SEAL NEDİR?

C2 Seal™, betonda canlı, parlak bitiş sağlaması yanı sıra, C2 Hard beton sertleştirici ve yoğunlaştırıcının dayanımını artıran patentli kopolimer formülasyondur.

Bu kolay gerçekleştirilen lityum silikat uygulaması, betona penetre olarak reaksiyona girer, eski ve yeni zeminlerin sertlik, dayanım ve yoğunluğu arttırır. Bu kopolimer formülasyon betonun suya, kimyasal etkilere ve aşınmaya karşı dayanımını arttırır.

C2 Seal™, standart veya dekoratif betonlar ve çimento esaslı terrazo zeminler için mükemmel uygulama alanlarıdır. Renklendirilmiş betonlardaki renk yoğunluğunu arttırır ve korur, ışığın yansımasını arttırır ve sıvı parlatıcılar ve konvansiyonel reçine esaslı kaplamalardaki zeminin cilalanması ihtiyacını ortadan kaldırır.

Geleneksel sodyum ve potasyum esaslı yüzey sertleştiricilerden daha güvenlidir, C2 Seal™ zeminde ASR reaksiyonunun olmasına sebep vermez, katkıda bulunmaz.

CRETE COLORS C2 SEAL FAYDALARI NELERDİR?

Uzun Ömürlü Parlak Sonuç

Çok parlak sonuç bıçak perdahlı düzgün betonda 2-3 kat ince uygulama ile elde edilir; maksimum ışık yansıması sağlanır.

Leke Dayanımını Arttırır

Asitlere, yağlara, yakıtlara karşı sertleştirir, yoğunlaştırır, kaplar, küçük aktif lityum molekülleri betonu sertleştirir, yoğunlaştırır, kaplar ve aşınma dayanımını arttırır.

Cilalamayı Ortadan Kaldırır

Sıvı parlatıcılar ve konvansiyonel reçine esaslı kaplamalardaki zeminin cilalanması ihtiyacını ortadan kaldırır.

Tozumayı Engeller

Sıradan betonda, küçük toz partikülleri hidrostatik basınçla yüzeye itilir, bu da tozumaya sebep olur. C2 Seal™ bu tozumayı engeller ve betonun bakım ihtiyacını kolaylaştırır.

Performans Arttırır, Korur

C2 Seal™ bütün C2 (C2 Super Hard™, C2 Hard™, C2 Tint™, C2 Color Hard™, vb…) ürünleriyle uyumludur.

ASR’yi Engeller

C Seal™ çok fazla lityum içeriğinden dolayı Alkali Silika Reaksiyonunu engeller.

Eski Betonların Durumunu İyileştirir

Beton yaşlandıkça, yüzey stresi, parçalanmalar, kopmalar, bozulan derzler ve diğer problemler ortaya çıkmaya başlar. C² Seal™ile birlikte yapılan aşındırma ve parlatma uygulamaları üst kısımdaki eski betonu kaldırır, zemini sertleştirir ve betonun aşınma ve darbe dayanımını arttırır.

Üretim Anında Zaman Kaybına Sebep Vermez

Hızla kürlenir. Uygulama adımları tamamlandıktan hemen sonra zemin kullanıma açılabilir. Uygulamanın temiz olması ve kullanılan kimyasalların toksin ve zararlı kimyasallar içermediği için fabrika hemen tam kullanıma açılabilir.

Fiyat Avantajı

C² Seal™ eski ve yeni betonların dayanımını iyileştirir ve ışığı çok iyi bir şekilde yansıtır. Enerji masrafını azaltır. Uygulama yapılmış zeminin bakım maliyetlerini azaltır, cilalama ihtiyacını ortadan kaldırır ve lastik izi oluşumunu minimuma indirir.

LEEDS Sertifikalı

California Collaborative for High Performance School Indoor Air Quality standartlarına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. LEED®’e puan sağlar.

Çevre Dostu

Su bazlıdır, solvent içermez, toksin içermez, kokusuzdur, bilinen bütün ulusal AIM VOC regülasyonlarına uygundur, mutajenik ve kanserojen değildir (gıda üretim alanlarına uygundur), yanıcı değildir, çabuk kurur, uygulaması kolaydır.

CRETE COLORS C2 SEAL AVANTAJLARI

• Uygulaması kolaydır, çabuk kurur.
• Maksimum ışık yansıması sağlayan, uzun süre dayanımlı, çok parlak beton bitişi sağlar.
• Parlaklık ve sertlikte azalma olmaz, kaymazlık sağlar.
• Nefes alabilen yapıdadır. Sararma olmaz, rengi bozulmaz, kalkmaz veya soyulmaz.
• C2 Super Hard™, C2 Hard™, C2 Tint™ and C2 Color Hard™ uygulanmış yüzeylerin parlaklığını ve dayanımını ve leke direncini arttırır.Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sayfamıza buradan erişebilirsiniz.

Bizlere [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı