YENİ NESİL DERZ PROFİLİ
HCJ COSINUS SLIDE
Cosinus Slide® derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışımızda, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümü sunduk.
COSINUS SLIDE® AVANTAJLARI
• Şok ve titreşimsiz forklift tekerleği geçişleri
• Operatörler yüksek düzeyde konfor hissederler
• Eski dübel teknolojisi kullanılmadan olağanüstü verimli bağlantı sayesinde şimdiye kadarki en iyi yük transfer sistemi
• En zor koşullarda kanıtlanmış yüksek tatmin edici test sonuçları
• Dünya çapında referanslar
• Benzersiz patentli teknoloji
• Projenizi optimize etmek için "tasarım kontrolü" ve stabilite doğrulama
• Yeni sistemi ile kurulum
VIDEO GALERİ

DİĞER DERZ PROFİLLERİMİZ

HC-Delta Sinus Slide®
HC-Delta Sinus Slide® derz profili, HC-Omega Sinus Slide® profili ile birlikte geliştirilen ve daha sonra HC-Delta (+) serisine uygulanan genişleyen bir bağlantıdır. Zemin, mafsal, malzeme taşıma ekipmanı ve hatta forklift operatörleri üzerinde herhangi bir hasarı önlemek için forklift tekerleklerinin çarpıcı etkisinin etkisiz hale getirilmesi de HC-Delta Sinus Slide® mafsalının katma değeridir. Sinus Slide® derz profili tarafından sunulan tüm avantajları öğrenmek için bizimle iletişime geçin.
HC-Omega Sinus Slide®
HC-Omega Sinus Slide® derz profili, endüstriyel zemin kaplama teknolojisinde yeni bir çağ! HC-Omega Sinus Slide® kullanıcılara devrim yaratan yeni, gelişmiş, benzersiz ve korumalı bir üründür.
HC-Omega
HC-Omega derz profili, çok sağlam ve güçlü bir genleşme derzidir ve 20 yıldan uzun bir süredir etkinliğini kanıtlamıştır. Bu tasarım yakın zamanda geliştirildi ve önceki tasarımlara göre daha iyi sonuçlar elde edildi. Bu derz profili, iki adet 5 mm kalınlığında S235JRG2 kalite çelik, soğuk haddelenmiş Omega profilleri içerir.
E-Slide Derz Profili, beton endüstriyel zeminler için genleşme ve inşaat derzlerinin tüm işlevlerini kapsayan, patent başvurusu yapılmış, hepsi bir arada birleştirme çözümüdür.
Whatsapp Destek Hattı