SAHA BETONU VE ENDÜSTRİYEL ZEMİNLERDE SAĞLADIMIZ FİBER DONATILAR

Saha Betonu Nedir

Yüzey hazırlığı zemin betonunun cinsine göre değişiklik göstermektedir. Endüstriyel tesisler, yollar, depolar, otopark ve diğer tesisler özelliklerine göre farklı kullanım amaçlarına sahiptir. Beton kalınlığı, betonun cinsi, içerisinde ki beton donatı, miktarı, eğilimleri dikkate alınarak tasarlanır ve yapılır. Bu yapılanmalara saha betonu denir.

Endüstriyel Zemin Nedir

İş yerleri, petrol istasyonları, kapalı ve açık otoparklar, depo, antrepo, kaldırım, yürüyüş yolları vb. gibi alanlarda kullanılan zemin çeşitleridir. Endüstriyel zeminlerin üzerinde, üretim yapıldığı, ürünlerin saklandığı ve taşındığı zeminler olduğu için aşınmaya ve kimyasal atıklara karşı dayanıklı olmak zorundadır.

Bu Zeminlerde Sağladığımız Ürünler

Macromesh54 Makrosentetik Fiber Donatı
Fibermesh 650S Makrosentetik Fiber Donatı
• Betonfiber Çelik Tel
• Betonfiber Polipropilen Elyaf
Çelik Derz Profili

Makrosentetik Fiber Donatı Nedir?

Betonda birincil donatı olarak kullanım imkânı sağlayan, dayanımı yüksek, çelik tel ya da çelik hasır yerine kullanılan, yapısal donanımı sağlayan, çatlak dayanımı ve yük taşımayı, uzun ömürlü sağlayıp, polimer esaslı 3 boyutlu fiber donatıdır.

Macromehs54 Makrosentetik Fiber Donatı Nedir?

Macromesh® 54 makro sentetik fiber beton donatısıdır. Betonu, güçlendirilmiş kompozit hale getirir, plastik evredeki rötre çatlakları dahil bütün çatlakları bertaraf eder. Yapısı gereği korozyona uğramaz ve betonun ömrünü uzatır.

Fibermesh 650S Makrosentetik Fiber Donatı Nedir?

FIBERMESH® 650S, büyük yüzey alanlı saha betonlarının, şatkrit (püskürtme beton) ve nihai tünel kaplamalarının; tokluğunu, mukavemetini ve verimliliğini arttırmak amacıyla tasarlanmış yüksek performanslı bir makro sentetik fiber üründür.

Betonfiber Çelik Tel Nedir?

BETONFİBER® Çelik Teller; betonun mukavemetinin, aşınma direncinin, tokluğunun arttırılması ve çatlak oluşumunun engellenmesi amacıyla uzun yıllardır inşaat sektöründe çelik hasır yerine kullanılan malzemelerdir.

Betonfiber Polipropilen Elyaf Nedir?

BETONFİBER Polipropilen Elyaflar; beton, sıva, şap, alçı, bitüm, prekast ve şatkrit uygulamaları için kullanılan mikro donatı sistemleridir ve betonda ikincil donatı görevi yaparlar. Günümüzde yapılan saha ve laboratuvar çalışmaları göstermiştir ki, BETONFİBER Polipropilen Elyaf kullanılarak inşa edilen projeler yüksek performans sağlamaktadır.

Çelik Derz Profili Nedir?

Çelik derz profili alanındaki en benzersiz üründür. Mükemmel genleşme derzi geliştirme arayışında, şimdiye kadarki en iyi yük aktarımını sağlayan yepyeni bir birleştirme çözümüdür. Çelik derz profilleri kendi alanında 5 ayrı elemana ayrılmaktadır. Bunlar;
• HC Cosinus Slide
• HC-Delta Sinus Slide
• HC-Omega Sinus Slide
• HC-Omega
• E-SlideDiğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sayfamıza buradan erişebilirsiniz.

Bizlere [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı